CINEMAGIC BAND – RR projekt

RR Projekt vznikol v roku 2018. Repertoár tvorí populárna filmová hudba v spojení malého komorného súboru profesionálnych hudobníkov pod názvom Cinemagic Band a muzikálových hviezd (Mirka Partlová a Ján Slezák).

Magický večer filmovej hudby

Projekt pod koncertným názvom „Magický večer filmovej hudby“ zastrešujú hudobníci z prostredia Slovenskej filharmónie, Symfonického orchestra Slovenského rozhlasu a Filharmónie Brno). V budúcnosti sa plánuje okrem spomenutých spevákov rozšíriť polupráca aj s ďalšími muzikálovými a speváckymi osobnosťami.

Výber koncertov

  • zámocký hotel – Galicia Nueva v Haliči
  • Cyklus večerných koncertov v DK Dúbravka v Bratisave, Dom Umenia Fatra v Žiline, kino Baník Prievidza, OKC Smižany a MsKS Rimavská Sobota.

Repertoár pozostáva zo svetových filmových melódii v originálnych aranžmánoch prepojených miestami s klasickou hudbou ako rozprávka Frozen s hitom Let It Go/Vivaldi  4.ročné obdobia – Zima, Jason Bourne/Vivaldi koncert pre dve violončelá, ďalej hudba k filmu Vôňa Ženy, Vtedy na Západe, Amelie z Montmartru, muzikál Spievanie v daždi, West Side Story, a oskarový hit z Armagedonu, Hriešneho Tanca, James Bond/Skyfall, Shallow a Falling Slowly.